| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Друк

ЗАТ «Агроресурс»

Image 
33001,Україна, м.Рівне, вул. Нижньодворецька,35
тел/факс: (+38 0362) 63-18-39
www.agroresurs.com.ua
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Вірний вибір стратегії, заснований на глибокому вивченні реальної ринкової ситуації, чітко поставлені цілі, правильне вкладення капіталу, високопрофесійний менеджмент, уміло підібрані кадри, які складають єдину команду, орієнтація на споживача і бачення перспектив - такі основні складові успішної діяльності найбільшого в Україні виробника газової опалювальної техніки, Закритого акціонерного товариства «Агроресурс».
Сьогодні побутові газові котли, конвектори і водонагрівачі торгових марок «Данко» і «Рівнетерм» від ЗАТ «Агроресурс» завдяки високій економічності, ефективності і надійності в експлуатації, сучасному дизайну, якості виробництва і доступній ціні користуються широкою популярністю не тільки серед споживачів нашої країни, але і ближнього зарубіжжя.

Image 

Підприємство було засноване в серпні 1997 року, на ринку України працює вже 10 років. З 1997 по 2002 рік підприємство займалося гуртовою торгівлею опалювальної техніки і супутніми товарами інших виробників. Проте напрацьований досвід, аналіз галузі виробництва опалювальної техніки привели до висновку про можливість організації власного виробництва котлів. Ще в 2001 році постала ідея виробляти газові котли власного виробництва. ЗАТ «Агроресурс» викупило виробничу базу збанкрутілого підприємства «Рівнеагроспецмонтаж». Група спеціалістів розробила сучасну модель котла. З січня 2002 р. почалася підготовка виробництва, створювалися технологічні лінії. У квітні 2002 року була випущена перша партія опалювальних котлів в кількості 49 одиниць. Постійно зростаючий попит на продукцію і відповідне нарощування об'ємів виробництва дали свій результат: за підсумками 2006 року «Агроресурс» - єдиний котловиробник на Україні з річним об'ємом виробництва більше 100 тисяч одиниць. Підприємство охоплює близько 21 % ринку опалювальної техніки України і на даний час є лідером обраної галузі.

Image 

Асортимент продукції налічує більше 130 модифікацій опалювальних апаратів потужністю від 2,5 до 100 кВт, призначених для автономних і індивідуальних систем опалення: димохідні і з герметичною камерою згорання, одно- і двохфункційні, підлогові і настінні, із сталевим, чавунним або мідним теплообмінником. Вони комплектуються автоматикою безпеки і регулювання HONEYWELL (Нідерланди), SIT (Італія) або KARE (Польща) і високоефективними мікрофакельними пальниками з жаростійкої нержавіючої сталі. ККД складає 91-92%.
Вся продукція випускається на сучасному високотехнологічному устаткуванні: штампувальні лінії фірми Amada (Японія), листозгинальні преси Finn-Power (Фінляндія) і Amada (Японія), конвейєри для збирання продукції, автоматизована лінія порошкового фарбування Ideal-Line (Данія). Випробувальна теплотехнічна лабораторія заводу дозволяє проводити випробування всіх новинок виробництва.
Географія збуту котлів виробництва ЗАТ «Агроресурс» охоплює всю територію України, а також деякі регіони близького зарубіжжя, що свідчить про високу конкурентоспроможність продукції.
Продукція «Агроресурсу» сертифікована в Україні, Росії, Білорусії, Молдові. У планах на майбутнє подальше розширення асортименту і номенклатури виробів, збільшення об'ємів випуску і реалізації, розширення виробничої бази, удосконалення технологічного процесу і вихід на нові ринки ближнього і далекого зарубіжжя.

Image 

У 2005 році система управління якістю підприємства була сертифікована згідно стандарту ISO 9001:2000. Це гарантує відповідність продукції та роботи персоналу підприємства міжнародним стандартам якості.
Як член Торгово - Промислової Палати ЗАТ «Агроресурс» приймає активну участь майже у всіх виставках, що організовуються Палатою на теренах України. Практично кожна участь у виставкових заходах відмічена дипломами та почесними грамотами. За активну участь Президія Торгово - Промислової Палати України нагородила товариство Почесною Грамотою.
Висока якість продукції, натхненна та результативна праця колективу ЗАТ «Агроресурс» заслужили своє визнання. У 2004 році за випуск високоякісної, конкурентноспроможної продукції, впровадження перспективних технологій підприємство було визнано «Кращим товаровиробником регіону» і нагороджено пам'ятним символом «Бурштиновий меркурій». У березні 2004 року ЗАТ «Агроресурс» став Переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України-2003» за випуск опалювальних котлів «Данко». У серпні 2004 року генеральний директор отримав Почесну грамоту Переможця IV Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». У вересні 2004 року ЗАТ «Агроресурс» отримав диплом Переможця Відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Краще підприємство». У листопаді 2004 року підприємство стало Лауреатом Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота фортуна». У тому ж листопаді 2004 року підприємство отримало Золоту медаль на Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар року - 2004» у номінації «Промислові товари для населення». У грудні 2004 року товариство отримало диплом Лауреата Міжнародного конкурсу «Золоті торгові марки». У березні 2005 року ЗАТ «Агроресурс» знову став Переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України-2004» , але вже за випуск опалювальних котлів «Рівнетерм». У травні 2005 року у рамках виставки «Аква-Терм Київ 2005» підприємство отримало диплом Лауреата конкурсу «Медіум 2005».
У жовтні 2005 року ЗАТ «Агроресурс» стало першим і єдиним підприємством на території Рівненської області, що отримало свідоцтво Надійності партнера, видане Торгово-промисловою палатою України, яке підтверджує, що ЗАТ «Агроресурс» включено до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність, як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами. У грудні 2005 р. міністерство фінансів України відзначило ЗАТ «Агроресурс» Подякою за нарощування обсягів сплати податків у Державний бюджет. За результатими комплексної рейтингової програми "Національний бізнес-рейтинг", що визначає реальних лідерів економіки України виключно за даними Державного комітету статистики, «Агроресурс» за підсумками 2005 року зайняв перше місце в галузі "Виробництво радіаторів та котлів центрального опалення" з найбільшим сумарним балом номінацій: "Обсяг реалізованої продукції", "Прибуток", "Продуктивність праці", "Заробітна плата". У 2006 р. ЗАТ «Агроресурс» отримало диплом Переможця Всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець року», а у червні ЗАТ "Агроресурс" знову став Переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України-2005", за випуск опалювальних конвекторів «Данко-Бриз». За вагомий внесок у справу захисту прав споживача генеральний директор ЗАТ «Агроресурс» Редько В.М. був нагороджений Почесною грамотою від ДП «Рівнестандартметрологія», а у липні 2007 року, йому було присвоєне звання Заслужений машинобудівник України згідно указу Президента. У березні 2007 року ЗАТ «Агроресурс» було відзначено Дипломом лауреата національного етапу Конкурсу на здобуття премії співдружності незалежних держав у номінації «Виробництво товарів народного споживання з чисельністю понад 250 осіб».
Невід'ємним атрибутом діяльності товариства є його участь у благодійних акціях. Ще на початку виробничої діяльності керівництвом було прийнято рішення - кожен ювілейний котел виділяти на благодійні цілі. Таким чином, вже більше ста одиниць продукції було подаровано багатодітним сім'ям, інвалідам війні, дитячим будинкам та іншим соціально-незахищеним верствам населення.

 

Джерела виявленої інформації:

• Гудим В. У центрі уваги людина - працівник підприємства й споживач його продукції: [Про ЗАТ "Агроресурс"] // Рівненська газета. - 2005. - № 123 ( 28 жовт.) - С.13
• "Данко Бриз" - найкращий конвектор в Україні: [Рівненський ЗАТ "Агроресурс" переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції, товарів і послуг] // Рівне вечірнє. - 2006. - № 44 (22 черв.). - С. 3
• Калько С. Котли від "Агроресурсу" не лише тепло, а й економно // Сім днів. - 2005. - № 23 (10 черв.). - С. 2
• Калько С. Найкраще можна виготовляти і на Рівненщині // Сім днів. - 2004. - № 48 (26 листоп.). - С. 16
• Копач В. "Агроресурс" удостоєний кришталевої краплі // Рівненська газета. - 2005. -№ 59 (27 трав.). - С. 2
• Маришевський В. "Агро ресурс" - 200000 // Рівне вечірнє. - 2006. - № 22 (23 берез.). - С. 27
• Нова відзнака "Агроресурс" // Рівне вечірнє. - 2005. - № 40 (2 черв.). - С. 8
• Поганська В. Золото і якість "Агроресурсу" // Сім днів. - 2006. - № 15 (14 квіт.). - С. 8
• Поганська В. Першістю не поступаються // Сім днів. - 2005. - № 23 (10 черв.). - С. 9
• Терешко М. Такі вони ресурси "Агропесурсу" // Вісті Рівненщини. - 2006. - № 61 (22 верес.) - С. 4