| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Друк

ЗАТ ”Західна компанія ”Дакор”

Image 

35600, Україна, м. Дубно,

Рівненська обл.

вул. Д.Галицького, 9

тел.: (03656) 62-32-50

факс: (0362) 41-606

 

ЗАТ "Західна компанія "Дакор" - вертикально інтегрована аграрна компанія, що об'єднує 4 діючі цукрові заводи, розміщені в трьох областях України, 15 сільськогосподарських підприємств, що орендують 122 тис. га землі, вапнякові та піщані кар'єри, автотранспортне підприємство, завод по виробництву альтернативного палива, елеватор та інші підрозділи.

Зокрема, в об'єднання входить Дубенський та Острозький цукрові заводи Рівненської області, Кременецький (Тернопільська область) та Золочівський (Львівська область) цукрові заводи на яких здійснюється виробництво цукру з цукрового буряка та цукру-сирцю, а також похідної продукції - меляси (сировина для кондитерської, спиртової, дріжджової промисловості), свіжого, сухого та гранульованого жому.

За сумарною потужністю своїх заводів (переробка близько 18 тис. тн цукрового буряка за добу) ЗАТ "Західна компанія "Дакор" займає лідируючі позиції серед компаній цукрової галузі України, посідаючи зокрема п'яте місце за кількістю виробленого цукру в сезоні 2008 р. (майже 6 % ринку цукру).

Успішна діяльність цукрових заводів, в першу чергу, залежить від ефективної заготівлі достатньої кількості цукросировини. ЗАТ "Західна компанія "Дакор" однією з перших цукрових компаній в Україні пішла шляхом забезпечення потужностей заводів цукросировиною власного виробництва, для чого щорічно на правах оренди добираються нові і нові землі. В результаті вже в 2007 р. компанія на 76% забезпечила потребу в сировині власновирощеним цукровим буряком, що є чи не найвищим показником серед великих цукрових компаній України. В сезоні 2008 р. частка власного цукрового буряка зросла вже до 89%. В 2009 р. заплановано довести забезпечення потужностей заводів цукросировиною власного виробництва до 100%.

На сьогодні група компаній ЗАТ "Західна компанія "Дакор" поділяє перше-друге місця серед цукрових компаній в Україні за площею орендованих сільськогосподарських земель, і темпи її добору не зменшуються.

Успіхи фірми забезпечуються багатьма чинниками. В першу чергу це уважний підхід до клієнта, який передбачає постійну націленість фірми на довготривалу взаємовигідну співпрацю. 

Інший фактор - спрямованість на розвиток та вдосконалення. Це зумовило успішне входження суто цукрової компанії на аграрний ринок, розвиток допоміжних до основного напрямків бізнесу, налагодження розвинутої інфраструктури (зв'язок, комп'ютеризація, GPS-навігація тощо), впровадження новітніх технологій обліку та контролю, підтримка професіоналізму працівників, впровадження програм безперервного навчання персоналу та ознайомлення його з новітніми віяннями світової бізнесової думки.

В світлі вступу України до Світової організації торгівлі особливого значення набуло питання відповідності якості продукції світовим стандартам. Відповідно здійснюється робота над впровадженням на підприємствах компанії системи управління якістю за стандартом ДСТУ ISO 9001-2000, сертифікат відповідності якому першим отримав Дубенський цукрозавод восени 2008 р.

Зазначені переваги дозволили компанії другою на цукровому ринку України здійснити приватне розміщення 20% акцій серед іноземних інвесторів. Акції компанії було придбано понад десятьма крупними інвестиційними фондами, майже половину розміщених акцій було продано у формі депозитарних розписок, випущених Bank of  New York.

ЗАТ "Західна компанія "Дакор" пропонує наступну продукцію цукрового виробництва:

 Image

Цукор-пісок, що виготовлений та відповідає вимогам ДСТУ 2316-93 (ГОСТ 21-94). "Цукор-пісок. Технічні умови". Поставка здійснюється вагонними та автомобільними нормами на умовах  EXW ФРАНКО-ЗАВОД , CPT в поліетиленових мішках (50 кг), а також у пачках (1 кг).

Серед найбільших партнерів, яким постачається виготовлений компанією цукор, можна відзначити ЗАТ "ВО "Конті", ДП "Кондитерська корпорація "Рошен", ТзОВ "Сластер", ЗАТ "Оболонь", ПП "Донбас-Бакалея 2002", ТД "Дон-цукор" та інші. 

Image 

Меляса бурякова, що виготовлений та відповідає вимогам ДСТУ. 3696-98  (ГОСТ 30561-98). "Меляса бурякова. Технічні умови". Поставка здійснюється на умовах EXW ФРАНКО-ЦИСТЕРНА , CPT, CIP, DAF -  поставка до кордону. Меляса - побічний продукт виробництва цукру-піску у вигляді високоцукристого сиропу. Застосовується для виробництва спирту технічного, сиропів, у мікробіологічній промисловості (дріжджові заводи).

Реалізація меляси здійснюється, зокрема, таким компаніям, як ЗАТ "Ензим", фірма Марія Грита "Стагіль" (Польща), фірма "Євровіно" (Румунія) та ін.

Жом буряковий гранульований, що виготовлений та відповідає вимогам ТУ 18-1-11-76. "Технічні умови. Жом амідогранульований". Поставка  здійснюється на умовах EXW ФРАНКО-ЗАВОД, CPT, CIP, DAF -  поставка до кордону.

Image 

Гранульований висушений жом - сіро-зелені циліндри, діаметром 8, 10 і 12 мм, містить до 88% сухої речовини. Використовується для відгодівлі великої рогатої худоби. Ринок даного продукту широко представлений на європейському просторі, ЗАТ„Західна компанія „ДАКОР" за вісім років співпраці зарекомендувала себе як надійна і стабільна компанія, що відповідає за якість продукції та дотримання передбачених домовленостями об'ємів та термінів поставок продукції. Зокрема, покупцями гранульованого жому є такі компанії, як ТОВ "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)", компанія "Фідімпекс Б.В." (Нідерланди) та ін.

Жом буряковий сухий,  що виготовлений та відповідає вимогам  ГОСТ  18.1-94. "Технічні умови. Жом сушений". Поставка здійснюється на  умовах EXW ФРАНКО-ЗАВОД, CPT.

Жом - залишки волокнистого матеріалу цукрового буряка, що містять до 84% вологи (сирий жом після віджимання), 2% цукру, клітковину, безліч мікроелементів. Споживачами даного продукту є бурякоздавачі, населення селищ та невеликих містечок, які мають тваринництво.

До складу компанії входять Дубенський, Кременецький, Острозький та Золочівський цукрові заводи, кожен з яких має яскраву і часом нелегку історію створення та розвитку. Флагманом об'єднання є Дубенський цукровий завод, з якого і починала свою історію компанія, що стала згодом одним з лідерів цукрового ринку України.