| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Друк

Острозький цукровий завод

Image 

35820, Україна,
с. Оженин,
Рівненська обл., Острозький р-н
тел.: (03654) 2-23-67


Підприємство розташоване в с. Оженин Острозького району Рівненської області. Побудований в 1968 році, норма добової переробки цукрових буряків становить 2750 тонн.
За період діяльності завод завжди працював стабільно, постійно досягаючи хороших показників у роботі, що дозволяло за якістю продукції входити у число найкращих заводів галузі. Сировинна зона Острозького цукрового заводу розміщена у 10 адміністративних районах двох областей - Рівненської та Хмельницької.
З середини 90-х років з відомих причин підприємство працювало не на повну потужність. Та в результаті вжитих заходів, реорганізації та приватизації підприємство отримало друге дихання. Йому вдалось вийти з кризового стану, і вже у 2000 році воно отримало прибуток у сумі понад 1,4 млн. грн. Поліпшення фінансового стану заводу дало змогу здійснити певну модернізацію устаткування та обладнання, стати більш конкурентоздатним у ринкових умовах.
У 2003 році підприємство влилось до потужного об'єднання цукрових заводів ЗАТ „Західна компанія ДАКОР", що відкрило нові перспективи розвитку. Провідні фахівці підприємства мають змогу брати участь у корпоративних навчаннях, обмінюватись передовим досвідом з іншими підприємствами холдингу. Велика увага приділяється автоматизації та комп'ютеризації роботи, запроваджуються сучасні технології управління бізнесом.
Проводиться оновлення технічної бази: у 2004-2007 роках було встановлено центрифугу ІІІ продукту, бурякову вагу, дозатор цукру, варщики утфелю І-го продукту, проведено реконструкцію мийного відділення з встановленням ополіскувача буряків тощо.