| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Друк

31 травня Всесвітній день блондинок

Image 
Світловолосі, яскраві, помітні особи врешті знайшли своє власне, довгождане і заслужене свято. Дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем білявок, хоча в Україні вона ще не отримала визнання та популярності. Більшість опитаних білявок навіть не чули про таке важливе свято й ніяк не планували його відмічати. Світські блондинки заздалегіть готуються до свята і стверджують, що права білявих пані глумливо зневажаються буквально у всьому світі.
 
Героїні безлічі анекдотів, заручниці перекису водню і перукарського мистецтва, невинні жертви гламуру, повелительки соляріїв і силікону, улюбленки справжніх джентльменів і володарки гіпержіночої логіки гідно відзначили цю дату вперше в 2006 році. Тоді була заснована ексклюзивна премія «Діамантова шпилька», церемонія якої проходила в Росії. Це перша спеціальна премія для блондинок - талановитих, розумних, успішних, модних і надзвичайно жіночних... Серед номінанток на «Діамантову шпильку» одного разу була і Юлія Тимошенко, проте вона зазнала поразки від російських артисток і спортсменок.
 
В той же час, вчені стверджують, що кількість білявок щороку зменшується. Результати відповідного дослідження оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров'я у вересні 2002 року. За деякими прогнозами, остання на планеті білявка народиться близько 2200 року у Фінляндії, де проживає найбільше світловолосих людей. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загальної кількості жителів планети. А причин тому декілька. По-перше, у обох батьків має бути світле волосся, щоб дитина народилася такою ж. По-друге, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно росте, а от європейці - німці, скандинави, росіяни, які є носіями «білявого гена», - все частіше обмежуються однією дитиною. Чому це відбувається зрозуміти не складно - натуральна блондинка явище виняткове, і знайти собі пару, теж блондина і щоб по любові... Один шанс на тисячу!
 
Портал для блондинок  http://blondie.ru
 
Карта «Блондинки Європи»  http://strangemaps.wordpress.com/2007/12/04/214-the-blonde-map-of-europe