| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Друк

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Image 

Терези, як чоловіки, так і жінки, володіють незвичайними детективними здібностями. Тому чоловіка-Терези порівнюють з Фандоріним, а жінку-Терези із міс Марпл. Фандорін вірізняється чітко сформованим поглядом на життя. Для нього дуже важливо жити у згоді з власною совістю, навіть якщо це суперечить загальноприйнятим нормам. Міс Марпл – найдобрішої душі жінка. Вона не терпить несправедливості, тому робить все можливе, аби істина перемогла.

 

 Image

Ераст Петрович Фандорін – чиновник з особливих доручень при Московському генерал-губернаторі.
Олюнін Максим, 11 років.
Вища школа медіа-дизайну «Артек»


Ваша читацька доля читати світські плітки і любовні романи. Неодмінно читайте книги про відповідальність чоловіка перед дружиною і навпаки, про красиве почуття гармонії і високе почуття моралі. Таке читання дуже благодатно для сумлінних і порядних Терезів.
 
 Під цим знаком народилися:

Image 
Стівен Кінг (21 вересня 1947, Портленд, США) — американський письменник, працює в жанрах: жахи, тріллер, фантастика, містика. Загальновизнаний «король жахів». На даний час існує більше 80-ти екранізацій його творів, проте доволі часто бачення режисерів не співпадало з баченням самого письменника.
Творчість С. Кінга на сайті: 
http://stephenking.ru
 
 Image
Міґель де Сервантес Сааведра (ісп. Miguel de Cervantes Saavedra; 29 вересня 1547, Алькала-де-Енарес – 23 квітня 1616, Мадрид) – всесвітньо відомий іспанський романіст, новеліст, драматург і поет, класик світової літератури. Перш за все відомий як автор одного з перших романів у сучасному розумінні «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчській».
Роман Сервантеса «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі» в бібліотеці «Ч.Т.И.В.О» (укр.):
http://chtyvo.org.ua/authors/Servantes
 
Image 
Сергій Олександрович Єсенін (3 жовтня 1895, Константинов на Рязанщині в Росії – 28 грудня 1925, Ленінград) – російський поет, один з найпопулярніших і відомих російських поетів XX ст. Величезна привабливість лірики Есеніна визнана сьогодні у всьому світі. Цікава сторінка у творчості С.Єсеніна пов'язана з його любов'ю до української літератури, до творів Т. Шевченка. Існує його вільний переклад рос. мовою уривка з шевченкової поеми "Княжна".
Життя і творчість С. Єсеніна на сайті:
http://www.s-esenin.ru/index.php
 
 Image
Іван Павлович Багряний (2 жовтня 1906, Охтирка Сумської області – 25 серпня 1963, Новий Ульм, ФРН) – український поет, прозаїк, драматург, публіцист, політичний діяч. Справжнє прізвище Лозов'я́га. Одна із найяскравіших і найдраматичніших постатей в українському письменстві і громадянстві ХХ ст. Переслідуваний і караний на батьківщині, він не для всіх виявився бажаним і в еміграції серед української діаспори. Замовчуваний на Україні за Радянської влади, він тільки останнім часом став відомий нашим читачам. Засновано Фундацію і премію ім. І. Багряного.
І. Багряний в Українській бібліотеці світової літератури «Джерело» (укр.): 
http://www.ukrlib.com.ua/books/book.php?id=3
 
 Image
Іван Антонович Кочерга (6 жовтня 1881, Носівка Чернігівської області – 29 грудня 1952, Київ) — український драматург. Виявив свій талант як майстер гострого сюжету з певною авторською ідею. Створив видатну філософську драму – п'єсу «Майстри часу». Історичними драмами «Свіччине весілля», «Алмазне жорно» та «Ярослав Мудрий» він не тільки говорив про славне, хоч і складне, нерідко – тяжке минуле нашого народу, але й був співголосним своїми думками та ідеями потребам сучасного йому сьогодення.
І. Кочерга в Українській бібліотеці світової літератури «Джерело» (укр.):
http://www.ukrlib.com.ua
 
 Image
Марина Іванівна Цвєтаєва (8 жовтня 1892, Москва – 31 серпня 1941, Єлабуга) – російська поетеса, прозаїк, перекладач, найбільш популярна і найоригінальніша російська поетеса XX століття.Творчості Цвєтаєвої притамані романтичний максималізм, мотиви самітності, трагічна приреченість любві, неприйняття повсякденності, конфлікт побуту й буття, щоденності й життю душі. Інтонаційно-ритмічна експресивність, парадоксальна метафоричність.
Марина Цвєтаєва в бібліотеці М. Мошкова:
http://lib.ru/POEZIQ/CWETAEWA
 
А також:
Публій Вергілій Марон – давньоримський поет
Іван Карпенко-Карий – український драматург
Френсис Фітцджеральд – американський письменник
Богдан-Ігор Антонич – український поет
Герберт Веллс – англійський письменник-фантаст
Іван Драч – український поет, перекладач, кіносценарист, 
драматург, державний і громадський діяч
Дені Дідро – французький письменник, філософ
Михайло Лермонтов – російський поет
Оскар Вайльд – англійський письменник
Мілорад Павич – сербський письменник
Дмитро Павличко – український поет, перекладач, літературознавець, громадсько-політичний діяч