| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Американська співачка української пісні для дітей з Донеччини

Щороку Рівненська обласна бібліотека для молоді проводить чимало культурно-виховних заходів в дитячих оздоровчих таборах Рівненщини. Нещодавно працівники читальної зали завітали у пластову оселю «Приплив» в с. Волошки Рівненського району, де відпочивають понад сорок дітей з міста Авдіївка (Донецька обл.) та селища Станиця Луганська, що знаходиться біля окупованого Луганська. Бібліотекарі провели для відпочиваючих вечір-пошанування «Американська співачка з українським серцем», присвячений широко відомій у світі співачці із США українського походження Квітці Цісик.

Діти дізналися багато цікавого про творчий шлях співачки, маловідомі факти з її біографії. Зокрема про те, що вона у 1978 році отримала «Оскар» та «Золотий глобус» за пісню з однойменного фільму «Ти осяюєш моє життя». Із нею працювали Майкл Джексон, Вітні Г'юстон та інші світові зірки.

Слухачі були зачаровані неймовірним звучанням голосу казкової вокалістки, коли прослухали її оригінальні записи. Під час заходу на екрані демонструвались родинні світлини співачки, а також фрагменти з її інтерв’ю у документальному фільмі «Квітка Цісик: голос в єдиному екземплярі».