| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Розфарбовані ведмедики із гіпсу

Мало хто з тварин захоплює нашу уяву так, як ведмеді. Вони можуть стояти на двох ногах, можуть ходити на п'ятах, збирати речі своїми «пальцями», їсти те, що й ми, і виховувати малят, як люди. Тож не дивно, що учасники Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» захотіли розширити своє уявлення про цих найбільших звірів України.

Модератори вирішили влаштувати голосні читання, ознайомивши малечу з казкою відомого українського письменника Юрія Ярмиша «Ведмежаткове сонечко», яка вийшла в популярній серед читачів бібліотеки серії «Промінець» видавництва «Белкар-книга». Оповідь про двох Ведмежаток − рудого та чорненького – відкрила змогу учасникам школи поринути у світ неймовірних пригод.

А потім діти отримали від бібліотекарів 8 маленьких гіпсових ведмежаток, щоб за активної участі батьків вони розфарбували їх та прикрасили різними способами. Чудовим доповненням до творчого процесу стало завдання на розвиток уваги з прекрасними головоломками із рубрики «Ігрова Майстерня» від дитячого журналу «ЗІН». На завершення всі разом – і діти, і батьки, і бібліотекарі − грали у веселу гру-руханку.