| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Аквагрим як прикраса для обличчя

Учасники літнього табору «SammerCamp» отримали величезне задоволення від відвідин майстер-класу художниці та фотографа Оксани Бобровської. Адже він був присвячений популярному нині напрямку у мистецтві боді-арт – аквагриму на обличчі.

Декого може налякати така техніка. Що ж це таке? Насправді, аквагрим − це абсолютно нешкідлива фарба, яка наноситься на обличчя і тіло. Всі фарби для аквагриму виготовлені на водній основі і містять тільки натуральні барвники. Завдяки натуральному складу фарба не закупорює пори, дозволяє шкірі дихати і не викликає алергічних реакцій.

Майстриня розповіла про аквагрим, який дає можливість перевтілитися в якусь тварину, свого найулюбленішого казкового героя або ж просто прикрасити обличчя красивим малюнком. Вона наголосила, що з аквагримом можна проходити цілий день. Обличчя дівчат сяяли від задоволення, коли пані Оксана розфарбувала кожну згідно вибраного образу. Більшість з них полюбляють киць. А один із учасників вибрав собі зображення зеленого динозавра!

Наприкінці була фотосесія за участі всіх «загримованих» учасників разом з майстринею, адже всі сьогодні люблять фотографуватися. Творча атмосфера заходу видалася багатою на незабутні враження та позитивні емоції.