| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Ярмарок професій та вакансій «Будуємо успішну кар’єру разом»

Протягом 28-29 квітня в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для молоді пройшов  ярмарок професій та вакансій «Будуємо успішну кар’єру разом» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст».

28 квітня у День кар’єри «Злітна смуга» 120 студентів Вищого професійного училища № 1, Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі, ДПТНЗ «Рівненського центру ПТО сервісу та дизайну» отримали навички кар’єрного орієнтування, розвитку комунікативних здібностей, техніки пошуку роботи з використанням сучасних технологій для успішного вибудування кар’єри. Учасники заходу взяли участь у майстер-класах з питань кар’єрного орієнтування та  складання успішного резюме. Крім того, студенти дізналися про наявність вакансій від таких відомих роботодавців Рівненщини як ВАТ «Рівне-Азот», ПП «Домова служба», ПП «Бош-сервіс», ПП «Електроніка сервіс», ПФ «Мека».

Під час прес-конференції із засобами масової інформації виконавчий директор Волинського ресурсного центру Руслана Стасюк зазначила, що основна мета ярмарку – продемонструвати можливості сучасної бібліотеки в системі профорієнтації молоді для свідомого вибору кар’єри та правильного пошуку роботи, а заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок розповіла про проблеми працевлаштування молоді та рівень їх безробіття. Начальник управління освіти і науки РОДА Петро Коржевський зупинився на особливостях працевлаштування випускників ВНЗ в сучасних ринкових умовах. 

29 квітня відбувся День профорієнтування «Вибір професії – вибір майбутнього» для учнів сільських шкіл Гощанського, Здолбунівського, Корецького та Рівненського районів, в результаті якого 120 старшокласників  сільських шкіл пройшли профдіагностичне тестування по визначенню внутрішніх особистісних ресурсів та отримали консультації щодо правильного вибору майбутньої професії. 

altalt

altalt

altalt

altalt