| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Нічна вечірка в бібліотеці

23 квітня у Рівненській обласній бібліотеці для молоді  в рамках Всеукраїнської молодіжної бібліоночі «Книгою призначена зустріч» відбулася «Нічна вечірка в бібліотеці».

В ході дійства всі його учасники мали можливість вибрати собі заняття по душі: наймолодші читачі бібліотеки від душі побавилися грою «твістер», а студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу взяли участь у бібліотечному квесті «Серед книжкових лабіринтів». Отримавши для орієнтування ліхтарі і цікаві завдання, учасники квесту чимало поблукали по відділах бібліотеки вгадуючи літературних героїв, які ставали їм помічниками у лабіринтах книгозбірні.

Під час вечірки в холі бібліотеки всі гості мали можливість досхочу надивитися на містичну відеоінсталяцію «CUBE & mirrors/ КУБ і дзеркала»та відвідати бібліо-бар «Сутінки», пригостившись стравами із меню з «моторошними» назвами. А ще відвідувачі ознайомилися з унікальною фотогалереєю «Читай – станеш успішним!», де представлено портрети відомих українських зірок з висловами про книгу та читання.

Привітати учасників заходу прийшли члени клубу авторської пісні «Музика мрій» Рівненського міського палацу дітей та молоді, які додали своїм виступом справжнього молодіжного драйву.

Наприкінці свята всіх присутніх порадували учасники народно-розважальної програми «Розсміши коміка»  Дмитро та Михайло.