| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Виставка аматорських світлин «Віддзеркалення» рівненського митця Валерія Ходакова

В один із квітневих сонячних днів у мистецькій залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбудеться відкриття персональної виставки-презентації аматорських світлин «Віддзеркалення» відомого рівненського митця Валерія Ходакова присвяченої місту Рівне.

Валерій Ходаков народився у 1953 році в місті Рівне. Закінчив Харківське державне художнє училище. Отримав фах художника-оформлювача. Протягом багатьох років працював художником у різних установах. Захоплюється лозоплетінням, вишивкою та іншими видами декоративно-ужиткового мистецтва. Нещодавно спробував себе у фотомистецтві.

Започаткував у Рівному неформальні виставки аматорів декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема «Музейні гостини». Приймав участь у багатьох художніх виставках («Дивовижна лоза», м. Рівне; «Світ України І-ІІ», санаторій «Червона калина», с. Жобрин) та реалізував авторські творчі проекти («Великодній ярмарок», м. Рівне).

Мало хто знає з рівнян, що арка, яка увінчує Центральний вхід до парку ім. Т. Шевченка чи фігури на фасаді Рівненського обласного театру ляльок, або найбільша керамічна ваза у тому ж театрі, створені за ескізами Валерія Ходакова.

Привітати дебютанта із виставкою прийшли друзі, рідні, близькі, а також вся творча інтелігенція міста.

Музичним вітанням для винуватця події та всіх присутніх на заході стали чуттєві композиції у виконанні баяністів-віртуозів Рівненського музичного училища РДГУ.

alt

alt

alt

alt