| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

«Літературна надія Рівненщини»

Напередодні у відділі читального залу Рівненської обласної бібліотеки для молоді  в рамках засідання краєзнавчого клубу «Погорина» відбувся літературний дебют молодих авторів Володимира Савчука та Юрія Матвійчука «Літературна надія Рівненщини».

Молоді рівненські письменники презентували свої перші друковані видання: Володимир Савчук − свою добірку творів малої прозової форми «Навколо», а Юрій Матвійчук − поетичну збірку «…О…бій…ми…».

Володимир Савчук народився у 1993 році у Рівному. Закінчив ЗОШ № 4. Навчається на IVкурсі факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія». З дитинства захоплюється прозою. З 2007 року – член народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Публікувався у газетах «Сім днів», «Зелені шати», а також у літературних альманахах «Наше коло» та «Погорина». Збірка «Навколо» – перша робота юного автора.

Юрій Матвійчук народився у 1990 році у місті Острозі, де у 2007 році закінчив школу та того ж року вступив на навчання до Рівненського державного гуманітарного університету на художньо-педагогічний факультет. З 2007 року – член народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського міського Палацу дітей та молоді. На даний час проживає та працює в м. Острозі.

Привітати дебютантів з нагоди виходу їх першої книги прийшли вчителі, наставники, письменники, рідні, друзі та поціновувачі художнього слова. Зокрема, як зазначила «літературна мама» хлопців, голова літературного об’єднання «Поетарх» Тетяна Горбукова  «ці молоді обдарування літературна надія не лише Рівненщини, а всієї України». Емоційну атмосферу презентації доповнили ліричні композиції у виконанні самих дебютантів.

Наприкінці заходу всі охочі мали можливість ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Літературна надія Рівненщини», де представлені збірки молодих рівненських письменників.

altalt

alt

alt