| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Поетичний флешмоб «Читаємо Шевченка разом»

Рівненська обласна бібліотека для молоді 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка вирішила зустріти  незвично, провівши на терасі поетичний флешмоб «Читаємо Шевченка разом». Особливість дійства полягала в тому, що твори Шевченка  читали люди різних національностей та віку, що проживають на даний час у Рівному.

Розпочав захід хореографічний колектив, який виконав феєричне танцювальне дійство «Відлуння далеких гір», відомої української співачки, громадського діяча, переможниці конкурсу Євробачення 2004 року Руслани Лижичко.

Під час заходу прозвучали вірші Т. Шевченка у виконанні наймолодших читачів дитячого відділу  бібліотеки: трьох річної Єлизавети Поліщук та п’яти річної Соломії Дятлик.

Порадувала всіх присутніх молодь нашого міста, яка прочитала твори Шевченка французькою та угорською мовами, а студентка Міжнародного економіко-університету ім. С. Дем’янчука  уродженка  Туркменістану Аджаман виконала «Заповіт» туркменською мовою.

Студенти іноземці Національного університету водного господарства та природокористування, уродженці Африки  Кінслей Чідере та Годвін Персі Брюс прочитали твори Шевченка українською мовою, а студентка РДГУ Олена Бойко прочитала власний вірш присвячений Великому Кобзарю.

Захід супроводжувався слайд-презентацією «Шевченко – поет XXI століття» та демонстрацією відеоінсталяції «Борімося! Поборемо!», яка розміщена в холі бібліотеки.

Наприкінці заходу всі його учасники мали можливість переглянути виставки оформлені у відділах бібліотеки:

• виставку-вернісаж «Живописні обрії Т. Шевченка»

• виставку-експозицію «Слава Шевченка – слава України»

• книжково-ілюстративну виставку «Читайте Шевченкове слово!».

altalt

altalt

altalt

altalt