| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Презентація книги Максима Кідрука «На Зеландію!»

На днях у молодіжній книгозбірні відбулося бренд-автор шоу «Література як подорож» молодого українського письменника, уродженця Рівненщини Максима Кідрука.

Бренд-автор  шоу  – це інноваційна форма масової бібліотечної роботи, що являє собою зустріч із відомим автором, який презентує свою нову книгу з використанням різноманітних елементів шоу (авторський буктрейлер, слайд-презентація, відеоряд і т.д.).

Під час заходу автор поряд з неординарним представленням своєї творчості   вперше презентував свою тревелогію «На Зеландію!».

Тревелоґ (у російськомовних текстах — травелог) — походить від англійського слова Travelogue (подорож), тобто це звіт про подорож, але не просто хронологія поїздки, а реакція на побачене, яка часто супроводжується ілюстраціями і географічними картами. Макс Кідрук належить до числа тих сучасних українських письменників, які саме використовують цей жанр у своїй творчості.

«На Зеландію!» – це  нові історії про веселі мандрівки до найнеймовірніших закутків світу з цікавими пригодами, які приправлені дотепним гумором.

Книга про невгамовного мандрівника, який пробився через революційні заколоти в Єгипті, щаслива доля вберегла його від неприємностей із корумпованими сирійськими митниками, і врешті дорога щасливо привела Макса до Нової Зеландії, де він має «передати вітання» її жителям і сповна віддячити за безсоромний конкурс «Виграй українську дружину», у якому українські красуні стали секс-іграшками для іноземного туриста. Тепер він влаштує в Окленді таку просвітницьку акцію, після якої подібні витівки вже навряд чи повторяться.

Під час заходу в бібліотеці експонувалась виставка книг письменника та публікацій про його мандрівки під назвою «Література як подорож».

Наприкінці зустрічі всі охочі мали можливість придбати нову книгу письменника з автографом.