| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Безкоштовний інтернет - відтепер в Рівненській обласній бібліотеці для молоді! Запрошуємо на відкриття:-))

19 листопада 2013 року в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до інтернету та початку надання нових послуг. Відтепер мешканці м. Рівне зможуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватися у програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб, тощо. У ході урочистостей буде продемонстровано на практиці, як телефонувати рідним та близьким за допомогою «Скайпу» в інші міста та за кордон, надсилати повідомлення електронною поштою, ділитися фото, музикою, відео з друзями у сооігльних мережах, здійснювати пошук інформації в мережі, здійснювати онлайн-платежі, знайти оголошення про вакансії.

Під час заходу відбудуться виступи заступника голови Рівненської обласної ради з гуманітарних питань Кривка М.П., заступника голови Рівненської ОДА з гуманітарних питань Губанова О.В., начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Мельника Я.М., начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради Шевчука С.А., регіонального представника програми «Бібліоміст» Краплич О.

Бібліотека отримала комплект комп’ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі програми «Бібліоміст». Вона приєдналася до понад тисячі сучасних бібліотек, які вже надають послуги і реалізовують проекти розвитку місцевих громад на основі інформаційних технологій.

«Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. Партнер програми - корпорація Microsoft - безкоштовно передає публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 9 мільйонів доларів США. «Бібліоміст» - програма, покликана поліпшити доступ населення України до інформації та навчити користуватися новітніми технологіями, перетворивши бібліотеки на сучасні громадські центри. До кінця 2013 р. понад 1900 публічних бібліотек України буде обладнано комп’ютерами з доступом до інтернету. До комплектів техніки також входять сканери, принтери, веб-камери та навушники. Фахівці бібліотек, які долучаться до програми, проходять навчання у галузі новітніх технологій та сучасних інформаційних послуг на базі 25 тренінгових центрів, що функціонують у кожній області та АР Крим, і передають навички населенню.

Церемонія відкриття відбудеться о 15:00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 18.