| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Обласний семінар бібліотечних працівників «Перспективи удосконалення бібліотечного обслуговування молоді»

Обласний семінар бібліотечних працівників

 «Перспективи удосконалення бібліотечного обслуговування молоді»

30 жовтня 2013 року в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся щорічний обласний семінар бібліотечних працівників присвячений актуальним питанням інноватики в обслуговуванні молоді. У заході взяло участь 19 бібліотечних працівників із шістнадцяти районів Рівненщини та м. Кузнецовська.

Під час семінару адміністрація та працівники молодіжної книгозбірні представили сучасні тенденції та інновації в організації бібліотечного обслуговування молоді, можливості використання мережі інтернет та соціальних медіа  в бібліотеці. Крім того, всі присутні мали можливість ознайомитись з такою новою формою інтерактивного спілкування в бібліотеці як форум-театр. Завдяки працівникам Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» семінаристи не лише дізналися про методику проведення форум-театру, а й стали її безпосередніми учасниками.

Наприкінці  семінару відбулося традиційне бліц-опитування учасників, в ході якого присутні назвали актуальні теми, висвітлення яких вони б хотіли почути на наступному семінарі.