| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Бібліотечний велосипедний тур «Крути педалі уперед!»

Вперше у Рівному відбувся бібліотечний велотур «Крути педалі уперед!» який фінішував у молодіжній книгозбірні. Всі учасники велосипедного туру мали можливість ознайомитись з книжково-ілюстративними виставками, які були оформлені у відділах бібліотеки, зокрема, «Книжкове гурман-меню», «Веломандри туристичною Рівненщиною», «За здоров’ям на велосипеді», «Молодіжна періодика».

Під час свята всі гості могли переглянути відеоінсталяцію «Пристанок для BOOKROVЕRів», яка розміщена в холі бібліотеки та відвідати «Бібліотечний буфет». Привітати учасників заходу прийшли танцювальний колектив «Азарт» Рівненської дитячої музичної школи № 2  на чолі зі своїм керівником Анастасією Чиріковою.

Крім того, на літній терасі бібліотеки був розкинутий бібліотечний намет, де всі охочі мали можливість від бібліотеки взяти собі книгу в подарунок.

Наприкінці свята, завдяки партнеру веломагазину «Rover» відбувся розіграш призів, де учасники велопробігу отримали сертифікати на покупки в магазині та велосипедні аксесуари.