| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Презентація книги Анни Шпилевської «Симфонія хаосу»

Нещодавно у відділі читального залу Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація дебютної книги прози «Симфонія хаосу» молодої рівненської письменниці Анни Шпилевської, яка вийшла за кошти гранту голови Рівненської облдержадміністрації та голови обласної ради.

Анна Шпилевська закінчила Львівську музичну академію, проте завжди мала широкий діапазон мислення та творчу уяву, що й призвело до появи збірки власних прозових творів. Книга містить декілька невеликих повістей, оповідань-замальовок, міні-есеїв, написаних чудовою мовою, зокрема на діалекті карпатських аборигенів. Письменниця експериментує з різними темами – від містичних мотивів перепрочитаних старих легенд до сучасних реалій буття з їх непростими маральними проблемами.

Привітати авторку  з нагоди виходу першої книги прийшли вчителі, наставники, письменники, рідні, друзі та поціновувачі художнього слова. Зокрема, як зазначила голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко «книга світла, як авторка та вся її творчість».

Емоційну атмосферу презентації доповнили ліричні композиції у виконанні гурту «Музика мрій» Рівненського міського Палацу дітей та молоді. А сама винуватиця свята порадувала всіх присутніх акапельним виконанням української народної пісні «Ой вийди…».

Наприкінці вечора директор молодіжної книгозбірні Марія Вербець подякувала авторці за цікаве видання та побажала подальшої плідної праці на письменницькій ниві.