| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Полин-сльозою омивається душа

27-річницю з дня Чорнобильської трагедії Рівненська обласна бібліотека для молоді відзначила годиною скорботи під назвою «Полин-сльозою омивається душа».

Чорнобиль – це трагедія, що забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, наслідки якої відчуватимуть на собі й майбутні покоління.

Як зазначила бібліотекар відділу читального залу Ганна Копильців «навіть через піввіку світ не відійшов з тих зашморгів жаху».

Доповнила захід слайд-презентацією зроблених у зоні відчуження  завідувачка відділу етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею - Алла Українець. Вона продемонструвала фото зроблені під час експедиції у 30-ти кілометровій зоні в якій брали участь крім працівників музеїв України, науковців, такі видатні особистості як Р. Омеляшко, Л. Костенко та ін.

Присутні на вечорі студенти Рівненського технічного коледжу із захопленням слухали цікаві історії з експедиції та задавали чимало запитань.

Під час заходу експонувалась книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль гірким спомином стукає в серця», де представлені книги присвячені Чорнобилю.