| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Мистецтво бути привабливим

Днями у секторі періодики Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбувся  майстер-клас «Мистецтво бути привабливим» за участі перукаря-стиліста Ірини Раєвської та відомого рівненського фотографа Едуарда Хитрого.

Ірина Раєвська – переможець різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів по перукарському мистецтву, тренер Рівненської  команди-переможниці Чемпіонату України з перукарської справи,  керівник Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської.

Під час заходу,  пані Ірина розповіла про деякі особливості професії, зазначивши, що сьогодні для того щоб досягти певних успіхів замало бути просто перукарем, потрібно одночасно бути стилістом, візажистом та дизайнером, для того щоб створювати повноцінний, завершений образ. Крім того, для того щоб вміло подати та розрекламувати певний образ, потрібно співпрацювати з фотохудожниками, у зв’язку з цим і розпочалась співпраця Ірини з Едуардом Хитрим.

Едуард Хитрий – відомий фотограф, голова фотоклубу «Час», член Рівненської обласної організації Спілки фотохудожників України. Займається фотографією понад 30 років. Уже декілька років підряд працює у творчому тандемі з Іриною Раєвською. Едуард Хитрий не лише фотографує її моделі, супроводжує на всіх конкурсах, але й створив модельну школу, де навчає майбутніх моделей основ стилістики, акторської майстерності та багато іншого.

Наприкінці зустрічі всі учасники мали можливість переглянути чудові весільні світлини у виконанні Едуарда Хитрого та фото з відбіркових турів Чемпіонату України з перукарського мистецтва.

Студенти медичного коледжу, які були присутні на заході, зацікавились секретами успіху відомих рівнян та щиро подякували бібліотеці за організацію зустрічі.

Після заходу всі охочі могли ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Мистецтво бути привабливим», де представлені книги та ілюстративні матеріали, присвячені моді та мистецтву фотографії.